Novinky


Výstava Konopiště 29/5/2010
There are no translations available.

Dnešního dne jsme se s Alaskou a Bon Voyage zúčastnili výstavy s udělováním titulu CAC. Jelikož je náš chov zaměřen na linii dostihovou a ne výstavní, nedělali jsme si žádné veliké naděje v tak obrovské konkurenci výstavních liníí vipetů. Přestože jsme nezískali titul :-)) odcházeli jsme více než spokojeni. Obě dvě holky se předvedly excelentně a já z nich měla velikou radost. Bon Voyage získala známku výborná a k tomu nominaci - "nejkrásnější hlava" v ten den výstavy. Přestože byl pan rozhodčí z Holandska velmi přísný a také přísně posuzoval, byl to člověk s obrovským srdcem pro vipety a ještě většími znalostmi o nich. Jeho profesionální přístup, perfektní organizace, nádherné počasí a v neposlední řadě perfektní ohodnocení našich holčiček, to vše nám dodalo spoustu další chutě do chovu vipetů :-)).

 

    

 
V roce 2010 plánujeme štěňátka / PLANNING PUPPIES
There are no translations available.

Ke konci roku 2010 plánujeme vrh štěňátek ze zahraničního krytí, více naleznete v sekci štěňátka. Záznamy na štěňátka přijímáme průběžně.

 In the end of year 2010 we are planning new litters Oochigea´s Barbarossa x Alaska Gentle Heart. More you find in section "štěňata"= puppies. You can order puppies - Cette adresse email est protégée contre les robots des spammeurs, vous devez activer Javascript pour la voir.

 
Alaska - vícemistryně Čech, Kolín 26.9.09
There are no translations available.

Krásný slunečný den, pohodička, spousta pejsků a zdravý adrenalin, tak nějak by se dal stručně popsat krásný, sluncem zalitý podzimní den roku 2009 na závodní dráze v Kolíně. Sešlo se zde několik fenek z chovu Gentle Heart a to Alaska, Allegra, Bon Voyage, Brittany a Bugati G.H . Mladí běhali sólíčka a šlo jim to moc hezky a starší fenky si zazávodily. Na své potomstvo se přišla podívat i máma Baccara (ta si "závodila" s Jeninkou na louce jen tak pro radost) a teta pudl Jenny.  No byla to super psí sebranka :-)), radost pohledět. Všichni potomci nám udělali velikou radost. Zde jsou výsledky finále A Feny: 1.Karen Vlapan, 2. Alaska Gentle Heart, 3.Blubottle of Carinae, 4. Florance Globe Glass, 5.Jorgia ze Spingbart Gou, 6. Allegra Gentle Heart. A tak jak byl skvělý celý závodní den, byla pořadateli udělána i krásná tečka za tímto závodem, když ocenili všech 6 pejsků ve finále a nejen první 3. Děkujeme.

 
Mistrovství Moravy, Lednice 19.9.09
There are no translations available.

Účast psů na tomto závodě, který byl zároveň i mistrovstvím Slovenska byla hojná, obzvláště pak ve fenách vipetech, kde závodilo celkem 13 fen. Neběželo se na čas, ale o postup. Alaska Gentle Heart v první rozběhu zvítězila a tak rovnou postoupila do finále, tudíž nemusela absolvovat opravné běhy (mladinká Bon Voyage Gentle Heart trénovala sólíčka a moc jí to šlo). Ve finále, Alaska, jak jsme u ní již zvyklí, bleskově vystartovala a ujala se brzy vedení, které si udržela do poslední zatáčky. Tam se jí však nepodařilo udržet se na vnitřní straně u hrazení, čehož využily její soupeřky. Alaska skončila na 4. místě. Závod to byl moc hezký a věříme, že si jej užili nejen všichni psi, ale také jejich páníčkové.

 
srpen - září 2009 a úspěchy našich odchovanců, Alaska získala CACIL
There are no translations available.

V měsíci srpnu se událo hodně nových a příjemných zážitků s našimi pejsky. Začněme narozeninami našich pejsků z chovu "B". Jak je mi známo, všichni majitelé oslavovali spolu se svými 4-nohými miláčky a někteří jim dokonce připravili nádherný dort (viz obrázek). My jsme doma slavili hned 3x a to šesté narozeniny naší úžasné Baccary, 1. narozeniny jejího potomka Bon Voyage Gentle Heart a také našeho japonského miláčka Maiky.  A přejděme od zábavy k závodům. Ardenne Gentle Heart se umístila v Kolíně na 3. místě (mistrovství ČR na 280m). Alaska Gentle Heart si v rakouském Krenglbachu, v mezin.závodě Silbertellerrennen, doběhla ve finále A pro titul CACIL.  Alligator Gentle Heart se v Beringenu (Belgie) umístil na krásném 4. místě ve finále A http://pagesperso-orange.fr/levriers/ber%20300809.pdf

Velmi příjemně nás také překvapil náš roční odchov "B". Bon Voyage G.H., ač nejmenší z rodu běhá s velikou chutí což nám dokázala při tréninku v Krenglbachu, Baira a Bugatti  G.H. v Kolíně,  Brittany G.H v Mladé Boleslavi a v neposlední řadě Brit G.H. (viz zapůjčený obrázek ze stránek dráhy - http://www.dostihychrtov.sk) v Ivance pri Nitre, kde přestože viděl dráhu absolutně poprvé (jeho pvní trénink), zaběhl jako starý mazák. Blizzard G.H. trénuje v Děčíně agility a prý mu to moc jde.  Máme ze všech štěňátek obrovskou radost a moc jim fandíme.

                

 

 
<< Début < Préc 1 2 3 4 5 Suivant > Fin >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
CNW:Counter