Jeden příklad za všechny - jsem ráda, že naše štěňátka mají takto hodné majitele...
There are no translations available.

Nedalo mi a musela jsem umístit na naše stránky alespoň jeden příklad jak na nás majitele našich štěňátek myslí...   Musím říct, že mě to moc těší a to je nejhezčí odměna pro nás.

Toto vytvořila majitelka pejska Falconka, když zjistila, že se nám narodila G štěňátka....

 

MILÍ RODIČOVÉ,

PŘEMÝŠLÍTE O POŘÍZENÍ ČTYŘNOHÉHO KAMARÁDA ?

My jsme to před půl rokem udělali a bylo to šťastné rozhodnutí.

Máme osmiměsíčního vipetíka (vipet, také whipet neboli malý anglický chrt) a můžeme potvrdit, že je pravda, co se o nich píše. Je to milé, něžné, inteligentní, přizpůsobivé a nadmíru přátelské plemeno a co ocení zvlášť maminky : nelíná, nezapáchá ( a to vůbec!), téměř neštěká a není zatížené genetickými vadami .

Protože je to chrt, miluje pohyb ( okolní louky jsou ideální ), ale stejně tak je to mistr v lenošení a mazlení. Pokud má svou běhací dávku – rychle se unaví, není žádný maratonec – nemá problém vydržet hodiny na gauči. Nejraději se uvelebí na nějakém  vyvýšeném, měkkém a teplém místě a pozoruje nebo spí – prostě kočkopes.

Určitě by nebyl spokojený venku v kotci , je to pes bytový, společenský a vítací.

Tip pro sportovně založené rodiny : chrtí dostihy  nebo  coursing může být prima možnost, jak trávit společný čas.

Pokud máte pocit, že by to mohl být dobrý parťák do Vaší smečky, mám pro Vás dobrou zprávu.  V chovné stanici v Říčanech se narodila 30.ledna štěňátka a jsou volné ještě dvě stříbřité „modré“ fenky . Jsou to příbuzné našeho Falca, který by stejně jako my ocenil běhacího soukmenovce.

  

Chcete-li  dozvědět více, můžete mě kontaktovat : Radmila Bělinová 732 222 295, This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it , nebo se obraťte přímo na chovnou  stanici v Říčanech www.gentleheart.cz ,  Ing. Lenka Dvořáková, tel. : 723 357 214.

 

 
CNW:Counter