Gentleheart.cz - naše psí smečka
srpen - září 2009 a úspěchy našich odchovanců, Alaska získala CACIL
There are no translations available.

V měsíci srpnu se událo hodně nových a příjemných zážitků s našimi pejsky. Začněme narozeninami našich pejsků z chovu "B". Jak je mi známo, všichni majitelé oslavovali spolu se svými 4-nohými miláčky a někteří jim dokonce připravili nádherný dort (viz obrázek). My jsme doma slavili hned 3x a to šesté narozeniny naší úžasné Baccary, 1. narozeniny jejího potomka Bon Voyage Gentle Heart a také našeho japonského miláčka Maiky.  A přejděme od zábavy k závodům. Ardenne Gentle Heart se umístila v Kolíně na 3. místě (mistrovství ČR na 280m). Alaska Gentle Heart si v rakouském Krenglbachu, v mezin.závodě Silbertellerrennen, doběhla ve finále A pro titul CACIL.  Alligator Gentle Heart se v Beringenu (Belgie) umístil na krásném 4. místě ve finále A http://pagesperso-orange.fr/levriers/ber%20300809.pdf

Velmi příjemně nás také překvapil náš roční odchov "B". Bon Voyage G.H., ač nejmenší z rodu běhá s velikou chutí což nám dokázala při tréninku v Krenglbachu, Baira a Bugatti  G.H. v Kolíně,  Brittany G.H v Mladé Boleslavi a v neposlední řadě Brit G.H. (viz zapůjčený obrázek ze stránek dráhy - http://www.dostihychrtov.sk) v Ivance pri Nitre, kde přestože viděl dráhu absolutně poprvé (jeho pvní trénink), zaběhl jako starý mazák. Blizzard G.H. trénuje v Děčíně agility a prý mu to moc jde.  Máme ze všech štěňátek obrovskou radost a moc jim fandíme.

                

 

 
Kolín, 8.8.2009 - Alaska 2.místo, res.CACIL
There are no translations available.

V sobotu se uskutečníl v Kolíně závod pod názvem " Středoevropský pohár" . Dostihu se zúčastnila i naše Alaska G.H. Ve finále A se utkala se třemi sestrami Vlapanovými, Antiopou z Arizejských niv a Annabelle z Osirisova domu. Po vynikajícím startu se Alaska dostala do vedení, těsně následovaná Karen a jejími dvěma sestrami. Po vzájemném souboji Alaska - Karen, který se rozhodl v poslední zatáčce, získala Alaska krásné 2. místo a také titul res.CACIL. 

Bon Voyage G.H., mladší sestra Alasky bravurně zvládla 2x rovinku. Děkujeme za pomoc zkušenému "vypouštěči" Frantovi R.  :-))

Výsledky závodu zde: http://drahakolin.ic.cz/vysledky-dostihu-pdf/Stredoevropsky_pohar_08082009.pdf

 
Allegra G.H. na stupních vítězů Kolín 25.7.09
There are no translations available.

Dne 25.7.09 se na dostihové dráze Kolín konal závod "memoriál J. Paďouka". Přestože účast ve fenkách vipetech nebyla tentokrát veliká, určitě zde nechyběl zdravý adrenalin a napětí, což k tomuto sportu bezesporu patří. A tak i velmi maličká fenečka Allegra z vrhu "A" si vyzkoušela jak chutná pocit stát na stupních vítězů. Moc Ti to Eli přejeme.

výsledky zde:

http://www.drahakolin.ic.cz/vysledky-dostihu-pdf/Letni_pohar_25072009.pdf

 

 
Alaska, Marchegg, Rakousko 2.8.2009 - 1.místo
There are no translations available.

První srpnovou neděli jsme zavítali na soloracing do rakouského Marcheggu. V konkurenci 10 fen si Alaska vybojovala 1.místo. Jak jsme již zvyklí tak i nyní v prvním běhu pouze testovala dráhu (pro ni zatím neznámou) a měla čas 23,31  (druhý nejlepší čas). V druhém kole šla již na jistotu a zaběhla fantastický čas 22,76 , což ji zajistilo první místo. Jsme rádi, že je zpátky ve výborné kondici po nezdařeném závodě v Rábě , kde nebyla úplně v pohodě.

http://www.arh-marchegg.at/

 
Apollo G.H. opět v Čechách
There are no translations available.

Po třech letech jsme měli možnost vidět štěňátko z vrhu A - Apolla Gentle Heart a jejich majitele, kteří zavítali do Prahy na dovolenou a na mistrovství světa v coursingu v M.L.(poběží stájový kolega Apolla).  Apollo úspěšně závodí na jihu Francie, v oblasti Bretaně, kde nyní bydlí s dalšími vipetími kamarády.Z malého štěňátka vyrostl nádherný samec :-)) a zde jsou fotečky.

  

 

  

 

 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 Next > End >>

Page 4 of 5
CNW:Counter