Gentleheart.cz - naše psí smečka
"E" štěňátka v nových domovech
There are no translations available.

Pomalu, ale jistě se psí miminka rozcházejí do nových domovů k novým majitelům a my jim přejeme nejen hodné páníčky, protože ty jistě mají, ale také hodně zdraví, štěstí, lásky, tepla a radosti ze života a jejich páníčkům nejen hodně trpělivosti, ale v neposlední řadě mnoho radosti ze štěňátek.

Všechna štěňátka již mají své majitele.

 

 
Brittany Gentle Heart a její výsledky 2010
There are no translations available.

Dovoluji si zde uvést nové webové stránky vipetí slečny Brittany Gentle Heart z našeho chovu (Baccara  x  Inzaghi ze Spingbart Gou).         http://www.brittanygh.estranky.cz/

Je to velmi nadějná mladá fenka , jíž si vybrali naprosto skvělí majitelé, manželé Fraňkovi, kteří jí věnují velikou péči, lásku a v neposlední řadě i tak nezbytný trénink ( a ještě ke všemu je s nimi i veliká sranda). Za to jim mnohokrát děkujeme . Také její sestra Bassara G.H. slibuje zajímavou budoucnost. Uvidíme příští rok Wink. Na výsledky letošních vrhů "C" (Allegra G.H. x Mick Jerome vom Rauhen Meer) a "D" (Baa Ozzmosis x Blizzard G.H.) si musíme ještě chvíli počkat.

 A náš zkušený dostihový mazák s několika tituly - Alaska G.H. - ta se chystá na roli matky. Cca 10. října 2010 očekáváme narození štěňat z velmi kvalitního dostihového spojení (Alaska G.H. x Catkyll´s  Angelo). V případě zájmu o štěně mě kontaktujte na e-mailovou adresu: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

 

 
Alaska - vícemistryně Čech, Kolín 26.9.09
There are no translations available.

Krásný slunečný den, pohodička, spousta pejsků a zdravý adrenalin, tak nějak by se dal stručně popsat krásný, sluncem zalitý podzimní den roku 2009 na závodní dráze v Kolíně. Sešlo se zde několik fenek z chovu Gentle Heart a to Alaska, Allegra, Bon Voyage, Brittany a Bugati G.H . Mladí běhali sólíčka a šlo jim to moc hezky a starší fenky si zazávodily. Na své potomstvo se přišla podívat i máma Baccara (ta si "závodila" s Jeninkou na louce jen tak pro radost) a teta pudl Jenny.  No byla to super psí sebranka :-)), radost pohledět. Všichni potomci nám udělali velikou radost. Zde jsou výsledky finále A Feny: 1.Karen Vlapan, 2. Alaska Gentle Heart, 3.Blubottle of Carinae, 4. Florance Globe Glass, 5.Jorgia ze Spingbart Gou, 6. Allegra Gentle Heart. A tak jak byl skvělý celý závodní den, byla pořadateli udělána i krásná tečka za tímto závodem, když ocenili všech 6 pejsků ve finále a nejen první 3. Děkujeme.

 
Výstava Konopiště 29/5/2010
There are no translations available.

Dnešního dne jsme se s Alaskou a Bon Voyage zúčastnili výstavy s udělováním titulu CAC. Jelikož je náš chov zaměřen na linii dostihovou a ne výstavní, nedělali jsme si žádné veliké naděje v tak obrovské konkurenci výstavních liníí vipetů. Přestože jsme nezískali titul :-)) odcházeli jsme více než spokojeni. Obě dvě holky se předvedly excelentně a já z nich měla velikou radost. Bon Voyage získala známku výborná a k tomu nominaci - "nejkrásnější hlava" v ten den výstavy. Přestože byl pan rozhodčí z Holandska velmi přísný a také přísně posuzoval, byl to člověk s obrovským srdcem pro vipety a ještě většími znalostmi o nich. Jeho profesionální přístup, perfektní organizace, nádherné počasí a v neposlední řadě perfektní ohodnocení našich holčiček, to vše nám dodalo spoustu další chutě do chovu vipetů :-)).

 

    

 
Mistrovství Moravy, Lednice 19.9.09
There are no translations available.

Účast psů na tomto závodě, který byl zároveň i mistrovstvím Slovenska byla hojná, obzvláště pak ve fenách vipetech, kde závodilo celkem 13 fen. Neběželo se na čas, ale o postup. Alaska Gentle Heart v první rozběhu zvítězila a tak rovnou postoupila do finále, tudíž nemusela absolvovat opravné běhy (mladinká Bon Voyage Gentle Heart trénovala sólíčka a moc jí to šlo). Ve finále, Alaska, jak jsme u ní již zvyklí, bleskově vystartovala a ujala se brzy vedení, které si udržela do poslední zatáčky. Tam se jí však nepodařilo udržet se na vnitřní straně u hrazení, čehož využily její soupeřky. Alaska skončila na 4. místě. Závod to byl moc hezký a věříme, že si jej užili nejen všichni psi, ale také jejich páníčkové.

 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 Next > End >>

Page 3 of 5
CNW:Counter