Gentleheart.cz - naše psí smečka
"E" štěňátka v nových domovech

Pomalu, ale jistě se psí miminka rozcházejí do nových domovů k novým majitelům a my jim přejeme nejen hodné páníčky, protože ty jistě mají, ale také hodně zdraví, štěstí, lásky, tepla a radosti ze života a jejich páníčkům nejen hodně trpělivosti, ale v neposlední řadě mnoho radosti ze štěňátek.

Všechna štěňátka již mají své majitele.

 

 
Brittany Gentle Heart a její výsledky 2010

Dovoluji si zde uvést nové webové stránky vipetí slečny Brittany Gentle Heart z našeho chovu (Baccara  x  Inzaghi ze Spingbart Gou).         http://www.brittanygh.estranky.cz/

Je to velmi nadějná mladá fenka , jíž si vybrali naprosto skvělí majitelé, manželé Fraňkovi, kteří jí věnují velikou péči, lásku a v neposlední řadě i tak nezbytný trénink ( a ještě ke všemu je s nimi i veliká sranda). Za to jim mnohokrát děkujeme . Také její sestra Bassara G.H. slibuje zajímavou budoucnost. Uvidíme příští rok Wink. Na výsledky letošních vrhů "C" (Allegra G.H. x Mick Jerome vom Rauhen Meer) a "D" (Baa Ozzmosis x Blizzard G.H.) si musíme ještě chvíli počkat.

 A náš zkušený dostihový mazák s několika tituly - Alaska G.H. - ta se chystá na roli matky. Cca 10. října 2010 očekáváme narození štěňat z velmi kvalitního dostihového spojení (Alaska G.H. x Catkyll´s  Angelo). V případě zájmu o štěně mě kontaktujte na e-mailovou adresu: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

 

 
Výstava Konopiště 29/5/2010

Dnešního dne jsme se s Alaskou a Bon Voyage zúčastnili výstavy s udělováním titulu CAC. Jelikož je náš chov zaměřen na linii dostihovou a ne výstavní, nedělali jsme si žádné veliké naděje v tak obrovské konkurenci výstavních liníí vipetů. Přestože jsme nezískali titul :-)) odcházeli jsme více než spokojeni. Obě dvě holky se předvedly excelentně a já z nich měla velikou radost. Bon Voyage získala známku výborná a k tomu nominaci - "nejkrásnější hlava" v ten den výstavy. Přestože byl pan rozhodčí z Holandska velmi přísný a také přísně posuzoval, byl to člověk s obrovským srdcem pro vipety a ještě většími znalostmi o nich. Jeho profesionální přístup, perfektní organizace, nádherné počasí a v neposlední řadě perfektní ohodnocení našich holčiček, to vše nám dodalo spoustu další chutě do chovu vipetů :-)).

 

    

 
Alaska - vícemistryně Čech, Kolín 26.9.09

Krásný slunečný den, pohodička, spousta pejsků a zdravý adrenalin, tak nějak by se dal stručně popsat krásný, sluncem zalitý podzimní den roku 2009 na závodní dráze v Kolíně. Sešlo se zde několik fenek z chovu Gentle Heart a to Alaska, Allegra, Bon Voyage, Brittany a Bugati G.H . Mladí běhali sólíčka a šlo jim to moc hezky a starší fenky si zazávodily. Na své potomstvo se přišla podívat i máma Baccara (ta si "závodila" s Jeninkou na louce jen tak pro radost) a teta pudl Jenny.  No byla to super psí sebranka :-)), radost pohledět. Všichni potomci nám udělali velikou radost. Zde jsou výsledky finále A Feny: 1.Karen Vlapan, 2. Alaska Gentle Heart, 3.Blubottle of Carinae, 4. Florance Globe Glass, 5.Jorgia ze Spingbart Gou, 6. Allegra Gentle Heart. A tak jak byl skvělý celý závodní den, byla pořadateli udělána i krásná tečka za tímto závodem, když ocenili všech 6 pejsků ve finále a nejen první 3. Děkujeme.

 
Mistrovství Moravy, Lednice 19.9.09

Účast psů na tomto závodě, který byl zároveň i mistrovstvím Slovenska byla hojná, obzvláště pak ve fenách vipetech, kde závodilo celkem 13 fen. Neběželo se na čas, ale o postup. Alaska Gentle Heart v první rozběhu zvítězila a tak rovnou postoupila do finále, tudíž nemusela absolvovat opravné běhy (mladinká Bon Voyage Gentle Heart trénovala sólíčka a moc jí to šlo). Ve finále, Alaska, jak jsme u ní již zvyklí, bleskově vystartovala a ujala se brzy vedení, které si udržela do poslední zatáčky. Tam se jí však nepodařilo udržet se na vnitřní straně u hrazení, čehož využily její soupeřky. Alaska skončila na 4. místě. Závod to byl moc hezký a věříme, že si jej užili nejen všichni psi, ale také jejich páníčkové.

 
srpen - září 2009 a úspěchy našich odchovanců, Alaska získala CACIL

V měsíci srpnu se událo hodně nových a příjemných zážitků s našimi pejsky. Začněme narozeninami našich pejsků z chovu "B". Jak je mi známo, všichni majitelé oslavovali spolu se svými 4-nohými miláčky a někteří jim dokonce připravili nádherný dort (viz obrázek). My jsme doma slavili hned 3x a to šesté narozeniny naší úžasné Baccary, 1. narozeniny jejího potomka Bon Voyage Gentle Heart a také našeho japonského miláčka Maiky.  A přejděme od zábavy k závodům. Ardenne Gentle Heart se umístila v Kolíně na 3. místě (mistrovství ČR na 280m). Alaska Gentle Heart si v rakouském Krenglbachu, v mezin.závodě Silbertellerrennen, doběhla ve finále A pro titul CACIL.  Alligator Gentle Heart se v Beringenu (Belgie) umístil na krásném 4. místě ve finále A http://pagesperso-orange.fr/levriers/ber%20300809.pdf

Velmi příjemně nás také překvapil náš roční odchov "B". Bon Voyage G.H., ač nejmenší z rodu běhá s velikou chutí což nám dokázala při tréninku v Krenglbachu, Baira a Bugatti  G.H. v Kolíně,  Brittany G.H v Mladé Boleslavi a v neposlední řadě Brit G.H. (viz zapůjčený obrázek ze stránek dráhy - http://www.dostihychrtov.sk) v Ivance pri Nitre, kde přestože viděl dráhu absolutně poprvé (jeho pvní trénink), zaběhl jako starý mazák. Blizzard G.H. trénuje v Děčíně agility a prý mu to moc jde.  Máme ze všech štěňátek obrovskou radost a moc jim fandíme.

                

 

 
Kolín, 8.8.2009 - Alaska 2.místo, res.CACIL

V sobotu se uskutečníl v Kolíně závod pod názvem " Středoevropský pohár" . Dostihu se zúčastnila i naše Alaska G.H. Ve finále A se utkala se třemi sestrami Vlapanovými, Antiopou z Arizejských niv a Annabelle z Osirisova domu. Po vynikajícím startu se Alaska dostala do vedení, těsně následovaná Karen a jejími dvěma sestrami. Po vzájemném souboji Alaska - Karen, který se rozhodl v poslední zatáčce, získala Alaska krásné 2. místo a také titul res.CACIL. 

Bon Voyage G.H., mladší sestra Alasky bravurně zvládla 2x rovinku. Děkujeme za pomoc zkušenému "vypouštěči" Frantovi R.  :-))

Výsledky závodu zde: http://drahakolin.ic.cz/vysledky-dostihu-pdf/Stredoevropsky_pohar_08082009.pdf

 
Alaska, Marchegg, Rakousko 2.8.2009 - 1.místo

První srpnovou neděli jsme zavítali na soloracing do rakouského Marcheggu. V konkurenci 10 fen si Alaska vybojovala 1.místo. Jak jsme již zvyklí tak i nyní v prvním běhu pouze testovala dráhu (pro ni zatím neznámou) a měla čas 23,31  (druhý nejlepší čas). V druhém kole šla již na jistotu a zaběhla fantastický čas 22,76 , což ji zajistilo první místo. Jsme rádi, že je zpátky ve výborné kondici po nezdařeném závodě v Rábě , kde nebyla úplně v pohodě.

http://www.arh-marchegg.at/

 
Allegra G.H. na stupních vítězů Kolín 25.7.09

Dne 25.7.09 se na dostihové dráze Kolín konal závod "memoriál J. Paďouka". Přestože účast ve fenkách vipetech nebyla tentokrát veliká, určitě zde nechyběl zdravý adrenalin a napětí, což k tomuto sportu bezesporu patří. A tak i velmi maličká fenečka Allegra z vrhu "A" si vyzkoušela jak chutná pocit stát na stupních vítězů. Moc Ti to Eli přejeme.

výsledky zde:

http://www.drahakolin.ic.cz/vysledky-dostihu-pdf/Letni_pohar_25072009.pdf

 

 
Apollo G.H. opět v Čechách

Po třech letech jsme měli možnost vidět štěňátko z vrhu A - Apolla Gentle Heart a jejich majitele, kteří zavítali do Prahy na dovolenou a na mistrovství světa v coursingu v M.L.(poběží stájový kolega Apolla).  Apollo úspěšně závodí na jihu Francie, v oblasti Bretaně, kde nyní bydlí s dalšími vipetími kamarády.Z malého štěňátka vyrostl nádherný samec :-)) a zde jsou fotečky.

  

 

  

 

 
<< Začátek < Prev 1 2 3 Další > Konec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
CNW:Counter